EmPOWER jouw initiatief! Win jij de prijs van € 1000,00?
Op 10 november vindt weer een editie van EmPOWER jouw initiatief plaats! Je kunt je vanaf nu aanmelden met jouw initiatief. Met EmPOWER jouw initiatief bieden we Limburgse burgerinitiatieven financiële ondersteuning.
EmPOWER is voor Limburgse burgerinitiatieven dé mogelijkheid om
- Kans te maken op financiële ondersteuning van het initiatief;
- Het initiatief te presenteren aan publiek en daarmee jezelf op de kaart te zetten;
- Ondersteuning te krijgen bij hulpvragen rondom je initiatief;
Wie kan zich aanmelden?
In samenwerking met ‘t Laefhoes en America left organiseren wij EmPOWER jouw initiatief dit jaar op 10 november. Hieronder vind je wat praktische informatie.
Locatie: Gemeenschapshuis Aan de Brug, Pastoor Jeukenstraat 10, 5966 NM America
Datum: EmPOWER maandag 10 november 2025
Tijdstip: 17.00 tot 21.00 uur
Heb jij een goed idee om jouw wijk, dorp of stad nét wat leuker en fijner te maken? Of wil je met jouw initiatief een leuke activiteit voor jouw wijk organiseren? Hoe haal je bijvoorbeeld mensen uit hun sociaal isolement als ze door het gevolg van armoede niet meer meedoen in de maatschappij? Wij steunen je graag!
EmPOWER richt zich op initiatieven die zich bezighouden met sociaal maatschappelijke thema’s. Denk bijvoorbeeld aan armoede, eenzaamheid, participatie of gezondheid. Kortom, initiatieven die op hun eigen manier lokaal een steentje bijdragen om het leven van een ander een beetje aangenamer te maken.
Doe mee!
Door mee te doen, kan jouw initiatief kans maken op één van de mooie geldprijzen! De 1e prijs gaat naar huis met €1000 en de 2e prijs met €500. De overige drie finalisten ontvangen een deelnameprijs ter waarde van €250.
Aanmelden en voorwaarden
Aanmelden kan tot en met 21 september. Meld je hier aan!
En dit zijn de voorwaarden:
- Het initiatief is actief in 2025
- Het initiatief is gevestigd in Limburg
- Het initiatief richt zich op armoede, eenzaamheid, jongeren, mantelzorg of een andere sociale uitdaging in de maatschappij. Daarbij is het belangrijk dat het heel duidelijk naar voren komen wie iets aan jouw initiatief heeft.
- Het initiatief wordt uitgevoerd door vrijwilligers en streeft geen commerciële doeleinden na.
- Heb jij je met jouw initiatief al een keer aangemeld? Dan kun je gewoon nog een keer meedoen! Het is dan de bedoeling dat het prijzengeld een ander doel heeft binnen jouw initiatief.
- Je inschrijving is uiterlijk 21 september aangeleverd via de website.
- Je hoort in de week erna of je geselecteerd bent voor deelname aan de finale-avond.
- Op donderdag 9 oktober april vindt een voorbereidende pitch-coaching plaats van 14.30 tot 17.00 uur. De locatie is nader te bepalen, afhankelijk van de aanmeldingen. Deze pitch-coaching is verplicht.
- Indien je geselecteerd wordt als finalist, dien je beschikbaar te zijn op 10 november van 17.00 tot 21.00 uur.
Meer informatie en inspiratie
Op de website van Burgerkracht vind je meer info.
